עם חברת אקסיומה המובילה בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות מידע ניהוליות, תזכו ב

Project management tools יעילים במיוחד מותאמים למשק הישראלי. מדובר בכלי ניהול פרוייקטים מתקדמים, עדכניים וידידותיים למשתמש, המסופקים במערכת Sciforma ועונים על היבטי ניהול שונים מבחינה אסטרטגית, תפעולית וביצועית. הכלים מותאמים למגוון מאפיינים ולצרכים של ארגונים ופרויקטים בענפי המשק, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות.

מענה יעיל לצרכי תעשיות מתקדמות

הכלים של Sciforma מתאימים לאתגרי ניהול עכשוויים של תעשיות מתקדמות בענפי האלקטרוניקה וההייטק. ארגונים אלו נדרשים לעמוד מול שוק תחרותי במיוחד לצד הליכי פיתוח מואצים המתקצרים כל שנה, בין אם עבור מוצר חדש, גרסה חדשה וכדומה. כלי התוכנה שלנו מספקים מענה מתקדם ויעיל לצרכים אלו עם ניהול נכון של פרויקטים על בסיס מודל מובנה, המספק שלל תסריטים ומדדים העונים לשאלה "מה אם?" ("What if"). כל זאת תוך יכולת להתבסס במקביל על מתודולוגיות שונות, ביניהן Agile, PMBOK, TOC-Critical Chain Phase Gate ועוד.

כלי ניהול לארגונים מרובי פרויקטים

Sciforma מתאימה לארגונים מרובי פרויקטים בזכות מגוון project management tools חיוניים. הכלים מספקים פתרונות ניהול גמישים ואינטגרטיביים עבור כל מחזור חיי פרויקטים ועם תוכנית עבודה מאורגנת לפי סדרי עדיפויות. כמו כן, כלי תוכנה אלה מעניקים פתרונות מתקדמים וידידותיים לשימוש לקשת רחבה של צרכי ניהול, דוגמת כלים לניתוח של השקעות, בניה נכונה של תוכניות עסקיות, ניתוחי השקעות מדויקים ובחינת הוצאות הארגון. בנוסף, המערכת מספקת כלי ניהול ברבדים שונים של ניהול אסטרטגי, וניהול ביצועי ותפעולי.

כלי יעיל אחד עבור Professional Services

ל Sciforma קיים פתרון חכםעבור עבודה מול מגוון ספקי שירות מקצועיים. כך למשל, המערכת יוצרת הצעות עסקיות שונות, אוספת את שעות הביצוע באמצעות timesheet ,מקשרת בין פרויקט לבין חבילת עבודה, מנהלת משאבים ומנהלת עלויות פריטים. כמו כן, המערכת מספקת דוחות עבור חשבוניות חיוב בהתאמה אישית, מסייעת בפעולות של תיעוד ושל ניהול הנפקות וכו'.

הזמנת ויישום Product management tools

להזמנת ויישום Product management tools של מערכת Sciforma, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.