חברת אקסיומה משווקת, מטמיעה ומיישמת את תוכנת PM Sciforma,

project management software העונה על צרכי ניהול אסטרטגיים, תפעוליים וביצועיים. כל זאת עם התאמה מלאה למאפייני וצרכי כל ארגון ופרויקט, בכל קנה מידה ולמגוון מגזרים וענפים במשק.

מענה להיבטי ניהול אסטרטגיים

project management software מבית Sciforma, מספקת מענה מקיף לצרכי ניהול אסטרטגיים עבור כל שלבי הפרויקטים מתחילתם ועד סופם, תוך עמידה בהגדרות תקציב, לוחות זמנים ויעדים. כמו כן, בעזרת פרמטרים שונים ומנגנוני סימולציות, המערכת מסייעת בקבלת החלטות ניהוליות במגוון תחומים הקשורים לפרויקט לרבות השקעות, הקצאות, עלויות, סדרי עדיפויות של פרויקטים וכו'. כל זאת עם כלי ניתוח ומעקב פשוטים לשימוש בכל רגע נתון, למשל אחר מצב משאבים ותקציב, ועם סימולציות העונות לשאלה What If. את המערכת ניתן ליישם במקביל על פרויקטים בשלבים שונים, קיימים ופוטנציאליים, תוך בחינת משמעויות שונות של משאבים, תזרים, סיכונים, היבטים פיננסיים, הערכת יכולות ועוד, ולבחון ולבחור בדרכי הפעולה היעילות והנכונות ביותר לארגון.

מענה להיבטי ניהול תפעוליים וביצועיים

מערכת Sciforma מספקת מענה פשוט ויעיל להיבטי ניהול תפעוליים של הפרויקט, לרבות ניהול משימות, משאבים, סיכונים, תקציבים ותהליכים, וכן ניהול חבילות עבודה, מסמכים, לוחות זמנים, גרסאות ותזרימים, ניהול שינויים, ניהול משימות ופגישות ועוד. בנוסף להיבטי ניהול אסטרטגיים ותפעוליים, המערכת מספקת גם מענה להיבטי ניהול ביצועיים, עם מעקב מקיף ושלם אחר כל שלבי ומשימות הפרויקט, בהתאמה לצרכים ספציפיים של הארגון. כמו כן, קיימת אפשרות להגדיר עבור כל פרויקט אמצעי מעקב, בקרה ודיווח. בין היתר ניתן לנהל באופן מותאם יומני עבודה ולוחות שנה, לנהל סוגיות, פגישות ושינויים, ולקבל דיווחים בהתאמה לגורמים שונים כמו משימות, אחוזים, ימים ושעות.

הזמנת תוכנת Product management tools

להזמנת project management software מבית Sciforma, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.