חברת אקסיומה מציעה ללקוחותיה את הפתרונות הטובים, המתקדמים והעדכניים ביותר בשוק. בין היתר החברה משווקת ומיישמת את תוכנת Sciforma עם שללproject management apps המספקות פתרונות חכמים, מתקדמים ופשוטים ליישום שהינם ייעודיים לניהול פרויקטים.

תוכנה הוליסטית עם הגדרות פרטניות והרחבות מותאמות

תוכנת Sciforma היא למעשה מערכת הוליסטית המאפשרת הגדרה פרטנית מותאמות לחלוטין לצרכים ארגוניים שונים כמו הצגת נתונים, הגדרת תהליכים והרחבת מודלים של נתונים. כל זאת מסופק עם הרחבות פשוטות להתקנה ועדכון, המותאמות עבור תהליכי עבודה במגזרים שונים דוגמאת , Engineering , R&D, Infrastructure IT, PSA, ועוד. הרחבות אלו נבדקות, מעודכנות ונתמכות על ידי המערכת, והן מוצגות באופן פשוט לשימוש . הגישה להרחבות מקבלים לקוחות המצויים בשירות פעילוכן ניתן בקלות ליצור הרחבות בהתאמה אישית לצרכיו הספציפיים של כל ארגון. כך למעשה מושגת רמה גבוהה של גמישות שהינה טובה במיוחד לארגונים עם מספר רב של בעלי גישה לתוכנה. כמו כן, הרחבות מותאמות מסייעות בקיצור זמן יישום של פרויקטים ופרוטפוליו וכך מתקבלת תשואה מהירה עבור ההשקעה.

מענה שלם לכל היבטי הניהול

מערכת Sciforma מספקת מענה שלם לכל שלבי והיבטי ניהול של פרויקטים אסטרטגיים, ביצועיים ותפעוליים. בין היתר התוכנה מספקת פתרונות מלאים עבור צרכי ניהול אסטרטגיים בכל שלבי הפרויקט המאפשרים עמידה ביעדים, מסגרות תקציב ולוחות זמנים. היא מסייעת בקבלת החלטות בתחומים שונים דוגמת סדרי עדיפויות, השקעות, ועלויות, וכן מספקת בכל רגע כלי מעקב וניתוח ידידותיים לשימוש, למשל כמענה לשאלות What If או עבור בחינת סיכונים, תזרימים, משאבים ועוד.

בנוסף לכך, הכלים של Sciforma מסייעים בהתמודדות עם היבטים תפעוליים שונים של פרויקטים. בין היתר, התוכנה מסייעת בניהול של משימות, תהליכים, חבילות עבודה, ניהול שינויים, גרסאות וניהול פגישות. כל זאת לצד מענה לצרכי ניהול ביצועיים עבור כל שלבי הפרויקט, כולל בין היתר הגדרות מותאמות של אמצעי דיווח, בקרה ומעקב למשל עבור ניהול סוגיות, לוחות עבודה ופגישות.

הזמנת תוכנת Sciforma

להזמנת תוכנת Sciforma עם מגוון project management apps, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.