מחפשים תוכנה מתקדמת, יעילה ופשוטה לשימוש עבור ניהול פרויקטים? מעוניינים בתוכנה שתסייע לכם בבניית מוצר איכותי לקהל היעד, עם מינימום סיכונים וטעויות במהלך הפרוייקט? כדאי שתכירו את תוכנת Sciforma מבית אקסיומה, וכפי שניתן למצוא גרסת microsoft project demo להתנסות בחינם, כך גם עם Sciforma תוכלו לנסות את התוכנה לפני שאתם רוכשים אותה.

התכונות והיתרונות של מערכת Sciforma

בחירה במערכת Sciforma המשווקת על ידי חברתנו בישראל תעניק לכם כלי מתקדם ויעיל המציע שלל פונקציות ואופציות פשוטות להטמעה ויישום. בין היתר, בחירה במערכת זו תעניק לכם:

  • תוכנה פשוטה ליישום ושימוש, מצוינת לחברות וארגונים מכל ענף במשק, בכל קנה מידה ובכל מקום בארץ ובחו"ל. התוכנה מתאימה לשלל מערכות הפעלה לרבות זאת של Windows Linux או Mac. כמו כן היא מספקת דיווחים בזמן אמת, עם שיתופים לכל גורם בעל עניין והרשאה, ומאפשרת לנהל ולארגן מספר פרויקטים במקביל על פי סדרי עדיפויות שונים.

  • מגוון רחב של פונקציות, מהן כל ארגון או מנהל פרויקט יכולים לבחור באלו המתאימות לצרכיהם. מדובר בפעולות כדוגמת תזמון ותכנון פרויקטים, ניהול, בקרה וניתוח פרויקטים, תכנון לוחות זמנים על פי פרמטרים שונים, ניהול משאבים, ניהול משימות, בניית תוכנית עסקית, הפקת דוחות וטבלאות בהתאמה אישית, ניהול סיכונים, ניהול תוכנית ועוד.

  • שלל אפשרויות להתאמה אישית של המערכת, המסייעות בתכנון פרויקט באופן המהיר והטוב ביותר, ומבוססות על שיטות עבודה יעילות, מוכרות ומתקדמות.

  • הצגה ברורה והיררכית של הפרויקט בהתאם לסדרי עדיפויות, תומכת ומקלה על פעולות תכנון הפרויקט בשלביו השונים. זאת לצד קבלת תמונה מדויקת אודות כל שלב בכל נקודת זמן ובכל שיטת בקרה ואבחון.

  • הפקת מגוון גדול של סוגי דוחות עם אפשרות להתאמה אישית של המסמך לצרכי הארגון.

  • עם תוכנה זו תזכו לכלי המפרק כל פרויקט לגורמיו ומשאביו השונים, ומחבר אותם ביחד באמצעי בקרה שונים. כל זאת בהתאמה אישית עם הצגה ברורה ומיידית של מצב הפרויקט בעבר, כעת ובעתיד.

להתנסות בתוכנת demo Sciforma

להתנסות בתוכנת Sciforma demo ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL