הנדסה ותשתיות

עסקים קטנים ובינוניים, במיוחד בענף הבנייה, חייבים כיום לבנות ולתאם פרויקטים מורכבים יותר כקבלני בנייה. על מנת להריץ פרויקטים באופן חסכוני, על התהליכים העסקיים להיות יעילים, והמנהלים, המבקרים ומנהלי הפרויקטים דורשים סקירה מדוקדקת ומיידית של הפרויקט ושל הנתונים העסקיים. בנוסף, רכישות יעילות מבחינת אחזקת מלאי ועלות הן קריטיות להצלחת הפרויקט.
בדיוק לצורך זה נוצרה אפליקציית ProjectManagement המבוססת על SAP Business One:

 • נתוני לקוח עקביים זמינים במהירות:
  את נתוני המפתח כגון כתובת ופרטי התקשרות יש להכניס פעם אחת והם זמינים לכל העובדים למטרות שונות (הנפקת חשבוניות, תעודות משלוח, הנפקת וקבלת סחורות וכו').
 • רכש פרוייקטאלי:
  ProjectManagement תומכת בכל תהליך הרכש, החל מבקשת הצעות מחיר ובחירת הספק וכלה בקבלת הסחורות. התוכנה מדמה את הסטטוס הנוכחי של משלוח כלל החומרים במשך תהליך הרכש כולו.
 • מחסנים קשורים לפרויקט:
  ProjectManagement מאפשרת ניהול של מחסנים שונים. היא מאפשרת גם להקים ולנהל את מחסני הפרויקט.
 • נתוני פרויקט עדכניים בכל זמן:
  נתוני הפרויקט כגון פריטים ושירותים מתוכננים ושירותים שניתנים לחיוב מנוהלים במערכת אחת. ניתוחים של הסטטוס הנוכחי של הפרויקטים אפשריים בכל זמן בלחיצת כפתור.
 • מגוון חוזים:
  ProjectManagement תומכת בסוגים שונים של חוזים, לדוגמה חוזים במחיר קבוע, חשבונאות פרויקט על פי עלות או עם מגבלות זמן ועלות. בנוסף, המערכת מפשטת את החישוב באמצעות חוזים מותאמים בדרך גמישה ביותר, לדוגמה חישוב תקורות.
 • גלובליות:
  מיזמי בניה מנוהלים לעיתים קרובות בחו"ל מול לקוחות או ספקים בינלאומיים. חברות בנייה רבות מחזיקות גם משרדים מחוץ לגבולות המדינה. מסיבה זו, ProjectManagement מאפשרת לקבל נתונים ללא קשר למיקום הפיזי של המשרד ותומכת בשימוש בריבוי חברות, ריבוי שפות וריבוי מטבעות.
 • הכרה בהכנסה פרוייקטאלית (WIP):
  כלי חישוב גמיש מאפשר לקבוע את ערך הפרויקטים הנמצאים בתהליך בנייה בהתאם לשיטות הערכה שונות (לדוגמה, אחוז השלמה) ולהעביר את הערך להתחשבנות הכספית.