ארגונים וחברות המנהלים באופן שוטף ובמקביל מספר פרויקטים, נדרשים לפתרונות מתאימים שיאפשרו ניהול נכון ויעיל עם ארגון סדרי עדיפויות של שלבי הפיתוח השונים, ועם תוצאות אופטימאליות. חברת אקסיומה מספקת פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול פרויקטים עם תוכנת Sciforma הכוללת ממשק לתוכנת microsoft project. התוכנה משמשת גם את מי שעד היום פעל רק עם התוכנה של מיקרוסופט.

מערכת ניהול פרויקטים מתקדמת

תוכנת Sciforma המשווקת ע"י אקסיומה הינה מערכת ניהול פרויקטים גמישה ואינטגרטיבית המעניקה פתרונות כוללים ומותאמים לצרכים עדכניים של חברות וארגונים. בדומה לתוכנה microsoft project מדובר בפתרון PPM שהינו ידידותי במיוחד למשתמש.הפתרון מעניק לעובדי ומנהלי הארגון סל כלים חשוב לניהולם של פרויקטים מתחילתם ועד סופם. זאת לצד ניתוח של השקעות, בניית תוכניות עסקיות והערכה של יכולות.

כל צרכי הניהול בתוכנה אחת

עם תוכנת Sciforma תזכו למענה מקיף עבור כל צרכי ניהולם של פרויקטים, הן מבחינה אסטרטגית והן מבחינה ביצועית ותפעולית:

  • אסטרטגיה המערכת מאפשרת לתכנן פרויקטים ופורטפוליו משלבי ייזום ראשוניים ועד לסופו של הפרויקט. כל זאת תוך מעקב ועמידה מלאה במטרות ויעדים, לוחות זמנים ומסגרות תקציב. כמו כן, התוכנה מסייעת לקבלת מגוון החלטות כגון תעדוף של תוכניות, משימות ופרויקטים, השקעות ועוד. בנוסף, בכל מועד מבוקש ניתןלנתח בקלות ובמהירות את מצב המשאבים והתקציב.

  • תפעול המערכת מספקת כלים פשוטים ויעילים להקמת ולניהול כל רובדי והיבטי הפרויקט לרבות ניהול של משימות, מסמכים, פרוטפוליו ולוחות זמנים, וכן ניהול פגישות, משאבים, תבניות, סיכונים, חבילות עבודה, תקציב, תזרימים ודרישות.

  • ביצועיםבעזרת התוכנה תקבלו מעקב מלא אחר פרויקטים על שלביהם והמשימות השונות שלהם. המעקב ניתן להתאמה מלאה לצרכים ספציפיים כמו ניהול של יומני עבודה ולוחות שנה, דיווחי ביצוע על בסיס יומי, שעתי או באחוזים, וכן ניהול ביצועי של סוגיות, ניהול פגישות וניהול של שינויים.

הזמנת ויישום תוכנת Sciforma

להזמנת ויישום תוכנת Sciforma ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.