חברת אקסיומה מובילה בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות מידע ניהוליות. מערכות סייפורמה (Sciforma) נחשבת לאחת ממערכות ה EPM המתקדמות והטובות ביותר בעולם, המערכת תורמות לשיפור הליכי ושיטות עבודה בארגונים באמצעות שילוב של טכנולוגיות ומתודולוגיות מתקדמות, המובילות לצמיחה והצלחה. בין היתר החברה מספקת פתרונות EPM חדשניים ואפקטיביים עבורם ניהול יעיל ומוצלח של פרויקטים בקרב ארגונים. על משמעותה של מתודולוגיה זו יפרט המאמר הבא.

EPMEnterprise Project Management

EPMEnterprise Project Management הינה מתודולוגיה עם תפישה הוליסטית המשלבת את המימד הטכנולוגי יחד עם האנושי. זאת במטרה להצליח להתמודד עם האתגרים השונים שניהול פרויקטים מציב. בעשור האחרון התפישה הפכה לרווחת בקרב חברות וארגונים רבים בארץ ובעולם, והיא שמה דגש על אופן ניהולו של הפרויקט כך שיענה על אסטרטגיות עסקיות של הארגון. ליישומה של תפישה זו יש צורך בהטמעתה המוצלחת בארגון, בהליך שלא אחת כרוך בשינוי וביצירת סטנדרטים חדשים עבור ניהול של פרויקטים.יעדים אלו מושגים באמצעות תוכנות ייעודיות המתאימות ליכולות וצרכי הארגון.

בינה עסקית המודדת את ביצועי הארגון

הטמעת מתודולוגית EPM באמצעות מערכות מתאימות, מעניקה גישת עבודה מתקדמת עם הליכי ניהול יעילים, בה נבחנים ביצועי הפרויקט בזמן אמת על ידי מדדים שונים אל מול יעדים אסטרטגיים מבוקשים. בין היתר, תהליכי EPM כוללים תכנון ניהולי, תכנון פיננסי, דיווחים ודוחות שונים, מידול, מעקב וניתוח. כך, באמצעות הטמעת גישת עבודה זו ניתן לאתר פערים בין יעדים מבוקשים לבין הביצוע בפועל.

מערכות המרכזות מידע ניהולי ויוצרות תרבות עבודה מסודרת

היכולת של מערכות מבוססות EPM לבחון ביצועי פרויקט בהתאם ליעדים, נשענת בראש ובראשונה על יכולת מתקדמת לרכז מידע ניהולי של הפרויקט בבסיס נתונים מרכזי עבור כל הארגון. יכולת זו תורמת ליצירת תהליכי ניהול מהירים, אמינים ויעילים, ומנגישה לכל בעלי עניין בזמן אמת מידע נדרש, מכל מקום ובכל עת. בנוסף, תהליכי העבודה מוכתבים על שלביהם השונים לכל המעורבים בפרויקט ודורשים מהם לבצעם במלואם באופן מדויק ובמועד המבוקש. כך נוצר סנכרון בין כל המעורבים בפרויקט עם יכולת יישום ברמה של העובד הבודד.

מידע בנושא יישום מערכות EPM

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.