בעשור השני של שנות האלפיים עולה הצורך בקרב ארגונים רבים לניהול פרויקטים עם גישות וכלים טכנולוגיים מתקדמים. מדובר בכלים המסייעים להתמודד בהצלחה עם התחרות העזה בשוק ולפעול באופן מבוקר עם שליטה מלאה על משאבי הפרויקט. חברת אקסיומה מציעה לארגונים וחברות בכל קנה מידה ובכל מגזר וענף במשק, סל כלים מקיף ואיכותי של project toolsכלים לפרויקטים. הסל יותאם אישית לצרכי הארגון ויסופק עם ליווי צמוד לכל אורך הליך התכנון, פיתוח, הטמעה ויישום המערכת.

סל כלים לניהול פרויקטים

אקסיומה מספקת סל שירותים ומוצרים מובחר ומתקדם של project tools. הכלים של אקסיומה מעניקים פתרון מקיף וכולל לצרכי הפרויקט מתחילתו ועד סופו, לרבות:

  • בחינת תנאים סביבתיים במהלכה נבחן את שיטת ניהול בפרויקטים בהתאם לתנאים קיימים ונאתר בעיות שונות שיכולות לעלות. בשלב זה מוגדרות הנחות יסוד עבור ההליך המבוסס בין היתר על איסוף מידע ונתונים, ראיון עם בעלי תפקידים רלוונטיים בארגון, ומיפוי פרויקטים, כלים ותפקידים.

  • בחירת וגיבוש השיטה לניהול פרויקטים – נעשים באמצעות הגדרות מתודולוגיות הכוללות אפיון של דפוסי שליטה ואופני דיווח ובקרה של פרויקטים, המהווים את הבסיס להליך. לאחר מכן נעבור להגדרת הליכי ליבה הכוללים את מחזור חייהם של פרויקטים וכן הליכי תכנון, פיתוח, בקרה, דיווח, הדרכות ותבניות תכנון.

  • הטמעתם ויישומם של כלי תוכנה נבחרים בהתאם למתודולוגיה שגובשה ומוטמעים ומיושמים בארגון באופן מלא. כלים הכוללים את תוכנת ניהול פרויקטים של .Sciforma

  • גוף לניהול פרויקטים PMOחברתנו גם מסייעת לארגונים בהקמת גוף ייעודי בארגון לריכוז פעילות של ניהול פרויקטים. הגוף חיוני בייחוד בארגונים בהם מתקיימים מספר פרויקטים במקביל, דבר המסייע לקבל תמונת מצב אינטגרטיבית כוללת הבוחנת בין היתר התנהלות של משאבים ולוחות זמנים. זאת לצד תפקידים נוספים, ביניהם הדרכות של מנהלים, התמחות בהפעלת כלי תמיכה, תמיכה בנושאי בקרה ומעקב ושיפור ביצועים.

שירותי project tools

לשירותי project tools, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.