על ידי הפעלת מערכת Sciforma של אקסיומה בארגון שלכם, תזכו במגוון Product management tools חשובים שייעלו באופן משמעותי את ניהולם של פרויקטים. מדובר בכלי ניהול מתקדמים וידידותיים למשתמש המתאימים לכל ארגון בכל ענף ובכל קנה מידה. לפניכם דוגמאות למספר כלים ויכולות של תוכנה הוליסטית ומתקדמת זו.

כלים לניהול לוחות זמנים

בין שלל הכלים של Sciforma תמצאו כלים ייחודיים עבור ניהול ותכנון לוחות זמנים לפרויקטים או פרטפוליו. למעשה, בכל רגע נתון בעלי הרשאה יכולים לקבל מידע מפורט או תמציתי אודות מצבו של הפרויקט ומשאביו.

כלי התזמון כוללים מערכת Scheduling מתקדמת המאפשרת לסנכרן תזמון של מספר פרוייקטים וחבילות עבודה במקביל

ניהול של תהליכי עבודה

כלי מהותי בתוכנת Sciforma הינו מנגנון לניהול תהליכי עבודה Work Flow. בעזרת מנגנון זה ניתן לבצע מעקב אחר הליכים שונים בניהול של פרויקטים. בין היתר ניתן להגדיר גורמים אחראיים בפרויקט ולהגדיר הליכי עבודה. כמו כן, אפשר לקיים תקשורת ישירה בין גורמים שונים אודות הליכי הפרויקט ולאשר כללים ותנאים של שינוי באופן שישמור על רשומות היסטוריות ועם שליחת הודעות אודות מהלכי שינוי.

מגוון אפשרויות התקנה וממשק

לנוחות ארגונים, את מערכת Sciforma ניתן להתקין בתצורות שונות הכוללות:

  • התקנה על שרת הארגון התוכנה מתאימה למגוון מערכות הפעלה כמו ווינדוס, לינוקס ומאק OS X, וכן לכל סוג של דפדפן, מסד נתונים ושרת יישומים.

  • יישום בענן תצורת התקנה חסכונית בטוחה, אמינה ועמידה, שאינה נדרשת בשרתים, חומות אש או במסדי נתונים. זו התקנה מעולה לארגונים המבקשים תשתית מתקדמת וחכמה בעלת מודל גמיש של רישוי ושאין לה מגבלות של IT.

  • יישום באירוח שיטת התקנה המיועדת לארגונים הרוצים מצד אחד לרכוש את התוכנה ומצד שני הארחה באתר.

  • תקשורת עם מערכות מידע Sciforma מתקשרת עם מערכות מידע שונות שבארגון בקלות ופשטות באמצעות חיבורן לממשק של תכנות יישומים של התוכנה.

  • בניית אובייקטים חדשים בעזרת מודל נתונים מורחב של התוכנה הארגון יכול לבנות אובייקטים חדשים כדוגמת הזמנות רכש וחשבוניות. האובייקטים יודעים לתקשר ולהחליף בקלות מידע עם יישומים של צד שלישי.

הזמנת ויישום מערכת Sciforma

להזמנת ויישום מערכת Sciforma המספקת שלל Product management resources, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.