נדרשים לכלי ניהול פרויקטים מתקדמים וידידותיים למשתמש שיסייעו בהצלחת ורווחיות הארגון שלכם? כדאי שתצרו קשר עם חברת אקסיומה המתמחה בפיתוח, יישום והטמעתן של מערכות מידע, הטובות והמתקדמות בעולם. החברה עוזרת לארגונים בשיפור הליכי ושיטות עבודה בעזרת טכנולוגיות חדישות התורמות להתייעלות פיננסית ותחרותית.

מבחר איכותי של כלי ניהול פרויקטים

ברשות חברתנו מגוון כלים לניהול פרויקטים ובהם:

  • Project Management של SAPאפליקציה משלימה לתוכנת Business One SAP ייעודית לניהול הליכים עסקיים. האפליקציה שייכת לספקית העולמית SAP, המתמחה ביישומי תוכנה עבור ארגונים. כמו כן, האפליקציה מספקת פתרונות מתקדמים ויעילים לניהול של פרויקטים בקרב ארגונים בינוניים וקטנים, לרבות משימות תקציב וניהול משאבים.

  • PM Sciformaתוכנה של החברה העולמית החדשנית Sciforma המתמחה בפיתוח של כלי ניהול פרויקטים וניתוח של הליכים ארגוניים. התוכנה מבוססת על פלטפורמת ווב ומוצעת לשימוש על ידי רכישה והתקנה או באמצעות מודל SaaS..

חברה מקצועית חדשנית ואמינה

מעבר לכלי ניהול מתקדמים עבור פרויקטים, בחירה בחברתנו תעניק לכם את השירות הטוב והמתקדם ביותר שתוכלו לבקש. השירות נשען על וותק של ארבע עשרה שנות פעילות וחדשנות בכל הקשור להליכי פיתוח, יישום והטעמתם של כלים לניהול של פרויקטים בפרט, וניהול מידע והעסק בכלל. זאת מתוך קו מנחה השואף לקשר בין הגורם האנושי לטכנולוגיה מתקדמת בדרך הפשוטה והיעילה ביותר, עם התאמה אישית לצרכיו הספציפיים של כל לקוח וליווי לכל אורכו של ההליך משלבי אפיון ועד יישום ותמיכה. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות ממאות ארגונים מובילים ומענפים שונים במשק, ביניהם חברות פיננסיות, הייטק, ביטוח, רפואה, תעשיית הרכב, עריכת דין ועוד.

הזמנת כלים לניהול פרויקטים

להזמנת כלים לניהול פרויקטים, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אקסיומה בטלפון 09-7944811 או במייל INFO@XIOMA.CO.IL.